Nawiązywanie kontaktu z native speakerami

Cześć,

Uczysz się angielskiego albo hiszpańskiego, ale brak Ci praktyki? Nie masz możliwości wygadania się sprawdzenia swoich umiejętności językowych z kimkolwiek?

Przychodzę Ci z pomysłem i pomocą.

Otóż istnieje mnóstwo aplikacji/ stron do rozmawiania z ludźmi z całego świata. Nie wiem czy wiedziałeś/aś o tym 🙂

Jeśli nie, to polecam Ci TANDEM.

Znajdujesz swojego rozmówcę na międzynarodowym czacie. Wybierasz sobie język, podajesz podstawowe informacje o sobie (opcjonalne) o hobby, językach, które znasz i dlaczego chcesz się ich uczyć.

I piszesz. Jest opcja nagrywania swojej wypowiedzi i przesyłania w voice messege. Można przesyłać zdjęcia i poprawiać swoje wiadomości. Jest to bardzo przydatna opcja, ponieważ gdy nie jesteś pewien/pewna swojej wypowiedzi, rozmówca może Cię poprawić. Nie ma lepszej praktyki jak kontakt z native speakerami.

Bardzo ciekawa aplikacja, tylko jak wszędzie trzeba uważać na to z kim się kontaktujemy, bo niestety oszuści są wszędzie. O tym chyba nie muszę bardziej się rozprawiać.

A gdy już nawiążesz dłuższy kontakt i będziesz nadawać na tych samych falach to, kto wie, może narodzi się prawdziwa przyjaźń.

Ja sama w ten sposób nawiązałam kontakt i zyskałam przyjaciół z całego świata. Piszę z tymi ludźmi do chwili obecnej i nawet spotkaliśmy się w świecie oraz Polsce. Jeśli lubisz tego typu wymiany międzynarodowe to nie ma lepszej okazji. Za darmo korzystaj z życia i dobrodziejstw. Pomóż sobie w nauce języka.

Znałeś/aś taką aplikację?

Do następnego,

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *