O MNIE

Cześć, jestem Marta – wiecznie zakochana w języku angielskim (akcent amerykański) i hiszpańskim. Z wykształcenia anglistka, z pasji poliglotka. Oprócz tych dwóch języków, których uczę, znam jeszcze inne i wciąż je szlifuję. Tak dla samej siebie, bo lubię i ciągle mi mało. Nazywam siebie językowym świrusem 🙂

Uczę z pasją i zaangażowaniem. Odnalazłam swój sposób i wiem, że jest on niezwykły. Podczas Naszej lekcji daję całą siebie i ciekawie przestawiam zagadnienia gramatyczne oraz w nietuzinkowy sposób chcę zmusić Ciebie do wykorzystania tego w praktyce. Zawsze staram się przedstawić te dwa języki tak, abyś nie czuł/ czuła się jak na zwykłej lekcji językowej, tylko przeniósł/przeniosła się w inny wymiar 🙂 oczywiście – uczenia się. Sama pamiętam jaką drogę przeszłam ja, żeby się ich nauczyć. Zapisz się już dziś na zajęcia. Na lekcjach oprócz teorii, zawsze jest maksymalnie dużo praktyki oraz mnóstwo motywacji oraz wskazówek i inspiracji.

Zainwestuj w siebie.

Apetytnajezyki.eu

Moim ulubionymi cytatami językowymi są:

Edward De Waal

Z językami, wszędzie jesteś w domu.

Geoffrey Willans

Nigdy w pełni nie zrozumiesz jednego języka, dopóki nie zrozumiesz co najmniej dwóch.

Roger Bacon

Znajomość języków jest bramą do wiedzy.

Charlemange

Znać inny język to jak posiadać drugą duszę.

Flora Lewis

Uczenie się innego języka jest nie tylko uczeniem się innych słów na te same rzeczy, ale także uczeniem się innego sposób myślenia o rzeczach.
apetytnajezyki.eu

Na blogu dzielę się kawałkami mojej pasji do nauki języków, podróży oraz ciekawostkami językowymi. Znajdziesz tutaj też trochę kultury, historii, zdjęć z moich podróży i wiele innych. W zakładce materiały pobierzesz darmowe pliki z wybranymi zagadnieniami oraz w odnośniku PRODUKTY kupisz moje autorskie produkty.

Zapraszam, witaj w moim świecie! / Welcome to my world! / ¡Bienvenidos a mi mundo!